Spor Güncelleme Tarihi: 17 Kas 2016 00:01

Abdurrahim Albayrak Galatasaray Başkanlığına aday mı?

Galatasaray'ın en sevilen yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, başkan olup olmak istemediği sorusu üzerine, "Duayenlerimiz layık görürlerse neden olmasın? Kim istemez ki?" dedi.

Abdurrahim Albayrak Galatasaray Başkanlığına aday mı?
Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, Fenerbahçe derbisi öncesinde TRT Spor ekranlarında açıklamalarda bulundu.

"BAŞKANLIĞI HERKES İSTER"

Galatasaray'a başkan olup olmak istemediği sorulan Albayrak, "Başkanlığı, sizi çağırırlar, duayenlerimiz layık görürler, öyle bir şey olur. Ben başkan olacağım diye bir şey yok. Galatasaray'da kim istemez başkanlığı? Galatasaray'ın şu anda önemli bir maçı var. Ondan önce böyle bir şey söylemek istemem" ifadelerini kullandı.

"SAKİN OLAN KAZANIR"

Skor tahmini istenen Albayrak, "Skor tahmini bence dostluk. Ben gittim rakibi yendim, ama 2 tane vatandaş hayatını kaybetti, ne yapayım ben o galibiyeti?" diye konuştu.

Derbi ile ilgili görüşlerini açıklayan eski yönetici, "İlk olmayacak, son da olmayacak. Galatasaray iyi top oynuyor. Fenerbahçe de iyi oynamadığı zamanlarda kazanıyor. Çok özel ve çok önemli bir maç. Galatasaray yönetiminin tam kadro maça gideceğini başkan açıkladı. Sakin olanın, kendine hakim olanın kazanacağını düşünüyorum. Galatasaray taraftarlarının sağsalim gidip, sağ salim dönmesini diliyorum" dedi.

Ekleme Tarihi: 17 Kas 2016 00:01