Medya Güncelleme Tarihi: 25 Eyl 2016 23:55

Acun Ilıcalı ilk eşi çocukları ve hayatının bilinmeyenleri

Acun Ilıcalı'nın kızının dünya evine girmesi, Ilıcalı'nın yaşı, başından geçen evlilikler ve çocukları merak edilen konular arasında yer aldı.

Acun Ilıcalı ilk eşi çocukları ve hayatının bilinmeyenleri
Genç görünümüyle bilinen Acun Ilıcalı'nın 26 yaşındaki kızı Banu Ilıcalı'nın dünya evine girmesi, Ilıcalı'nın yaşı, başından geçen evlilikler ve çocukları merak edilen konular arasında yer aldı.

İşte Ilıcalı'yla ilgili merak edilen soruların cevabı:

ŞUAN 47 YAŞINDA

Acun Ilıcalı 29 Mayıs 1969 yılında Edirne'de doğdu ve 47 yaşında.

İLK EVLİLİĞİNİ 19 YAŞINDA YAPTI, BİR ÇOCUĞU OLDU

Acun Ilıcalı 19 yaşında 1988 yılında Seda Başbuğ ile evlendi 1993 yılında evliliğini sonlandırdı. Evlendikten sonra bütün arkadaşlarının kendi evinde buluştuğunu söylemiştir. Evinde arkadaşlarıyla buluştuğu bir gün; evi polis bastığını, polislerin balkondan girdiğini ve evdekilerin oyun oynadığını görünce gittiklerini söylemiştir. Bu evliliğinden 1990 yılında Banu Ilıcalı dünyaya gelmiştir.

EVİNE HACİZ GELDİ, KIZINI ALIP BODRUM'A GİTTİ

Eşi ve kendisi öğrenci olduğu için onlara babası bakmıştır. Babasının verdiği apartman aidatlarını harcadığını, eve gelen haciz kağıdının atıldığını söylemiştir. Bir gün televizyon izlediği sırada kapının açıldığını, haciz memurlarının gelip televizyonu alıp gittiklerini, televizyonu teslim ettikleri kişinin kendi takımının kalecisi olduğunu ve televizyonun bir saat sonra geri geldiğini söylemiştir. Bir gün anne ve babası, kızını da alıp, Bodrum'a doğru yola çıkmıştır.

KAZA YAPTI, EŞİNDEN BOŞANDI

Balıkesir'de akşam saatlerinde Ergün Ilıcalı sakin bir şekilde konvoyu sollarken bir anda karşısına 180 km hızla gelen bir araç çıkmış ve kafa kafaya çarpışmışlar. O anda Ergün Ilıcalı ve İlknur Ilıcalı ölmüştür. Acun Ilıcanın kızının vücudunda 18 ayrı yerde kırık oluşmuştur. Acun Ilıcalı, anne ve babasının ölüm haberinden sonra; travma geçirmiş, bir yıl boyunca evden çıkmamış ve eşinden boşanmıştır.

2'NCİ EVLİĞİNDEN 2 ÇOCUĞU OLDU

2003 yılında Zeynep Yılmaz ile evlenmiştir. Bu evliliğinden Yasemin ve Leyla adlarında iki kızı olmuştur.

EVLİLİK DIŞI BİR ÇOCUĞU OLDU

2010 yılında Şeyma Subaşı ile bir ilişkisi olduğu iddia edilmiştir. 2013 yılında Şeyma Subaşı ile olan evlilik dışı ilişkisinden Melisa adında bir kızı olmuştur. 12.07.2016 tarihinde eşi Zeynep Yılmaz'dan anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştır.

Ekleme Tarihi: 25 Eyl 2016 23:55