Medya Güncelleme Tarihi: 26 Eyl 2016 11:04

Acun Ilıcalı kızı Banu Ilıcalı ile evlenen Efe Ceyhun kim?

Acun Ilıcalı kızı Banu Ilıcalı'yı Efe Ceyhun ile evlendirdi. Peki Acun Ilıcalı'nın damadı Efe Ceyhun kimdir? Ece Ceyhun'a dair çok fazla bir bilgi bulunmuyor.

Acun Ilıcalı kızı Banu Ilıcalı ile evlenen Efe Ceyhun kim?
TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, dün akşam Swiss Otel'de büyük kızı Banu IIıcalı'yı evlendirdi. Sürpriz düğün kadar Acun'ın damadı Efe Ceyhun merak konusu oldu. Peki kimdir damat Efe Ceyhun, kızı ile olan aşkı nasıl başladı?

ÜNİVERSİTEDE TANIŞTILAR

Soruların yanıtları merak konusu olurken Acun Ilıcalı'nın esrarengiz damadına dair çok fazla bilgi bulunmuyor. Banu Ilıcalı ile Efe Ceyhun'ın üniversiteden tanıştıkları ve aşklarının evlilik ile noktalandığı biliniyor. Damat Efe Ceyhun'un ne iş yaptığına dair bir bilgi bulunmuyor. Sosyal medya hesaplarını da gizli tutan Efe Ceyhun, herkesin merak ettiği isim oldu.

BANU ILICALI VE ANNESİ

Banu Ilıcalı, Acun Ilıcalı'nın Seda Başbuğ ile olan evliliğinden 1990 yılında dünyaya gelmişti. Genç görünümüyle tanınan 47 yaşındaki Acun Ilıcalı'nın en büyük kızının 26 yaşında olması duyanlarda şaşkınlık yarattı. Öte yandan Acun kızı Banu Ilıcalı'yı medyadan uzak yetiştirdiği için kendisi hakkında çok detaylı bilgiler bilinmiyor.

Ekleme Tarihi: 26 Eyl 2016 11:04