Güncel Güncelleme Tarihi: 22 Eyl 2016 21:08

Aşk acısıyla raylara atladı, Taksim metrosu boşaltıldı

Taksim Metrosu'nda görme engelli M.Y. kız arkadaşıyla kavga ettikten sonra hareket halindeki trenin altına atladı. M.Y. yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Seferler yaklaşık 1 saat yapılamadı.

Aşk acısıyla raylara atladı, Taksim metrosu boşaltıldı
İstanbul Taksim Metrosu'nda bir kişi intihar girişiminde bulundu. Hareket halindeki trenin altına atlayan şahıs yaralı olarak kurtarıldı. Seferler bir süre aksadı. Yolcular "Teknik arıza" anonsu yapılarak metrodan çıkartıldı.

KIZ ARKADAŞIYLA KAVGA ETTİ

Edinilen bilgiye göre, Taksim Metro İstasyonu'nda akşam saatlerinde görme engelli bir kişi intihar girişiminde bulundu. Kız arkadaşıyla kavga ettiği öğrenilen M.Y. (23), aniden hareket halindeki metronun önüne atladı. Olay nedeniyle metro seferleri dururken istasyona polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Metro istasyonundaki yolcuların boşaltılması sırasında olay yerine gelen itfaiye ve sağlık ekiplerinin çalışmasıyla genç şahıs yaralı olarak kurtarıldı. Genç şahıs ambulansla hastaneye kaldırılmasının ardından metro seferleri normale döndü.

RAYLARA ATLAYAN KİŞİ YARALANDI

Trafik uzmanı Murat Kazanasmaz, raylara atlayan kişinin yaralı olduğu bilgisini paylaştı.ŞİŞLİ YENİKAPI SEFERLERİ YAPILADI

Beyaz Masa, metronun Hacıosman-Şişli arasında yapıldığını, Şişli-Yenikapı arasında seferlerin bir süre aksadığını duyurdu.

SEFERLER TEKRAR BAŞLADI

Saat 18:45 itibariyle Taksim metrosu seferleri tekrar başladı.

Ekleme Tarihi: 22 Eyl 2016 21:08