Yaşam Güncelleme Tarihi: 25 Eyl 2016 10:02

Başbakan Yıldırım'dan yeğenine: Emine sen de havaya girme

Yeğeninin nikahına katılan Başbakan Binali Yıldırım, mutluluğun formülünün "peki" demek olduğunu söyledi. Yeğenine, "Emine, sen de havaya girme. Gökhan hiddetlendiğinde 'peki' demesini bilmelisin" dedi.

Başbakan Yıldırım'dan yeğenine: Emine sen de havaya girme
Başbakan Binali Yıldırım eşi Semiha Yıldırım ile birlikte kardeşi Eyüp Yıldırım'ın kızı Emine Yıldırım'ın nikah törenine katıldı. Gökhan Yücekaya ve Emine Yıldırım'ın düğünü Çekmeköy Sosyal Tesisleri ve Nikah Salonu'nda yapıldı. Düğün, Kur'an tilaveti ve dua ile başladı.

BAŞBAKAN YEĞENİNİN NİKAH ŞAHİDİ OLDU

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'ın kıydığı nikahta Başbakan Yıldırım yeğeni Emine Yıldırım'ın nikah şahitliğini yaptı. Başbakan Yıldırım'ın yanı sıra Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat da çiftin nikah şahitleri arasında yer aldı.

"EMİNE, SEN DE HAVAYA GİRME"

Nikahta kısa bir konuşma yapan Başbakan Yıldırım, evlilikte mutluluğun formülünün "peki" demek olduğunu vurgulayarak, gelin ve damada uyarılarda bulundu. Başbakan Yıldırım, "Evliliğin sırrı nedir biliyor musun?" diye sorduktan sonra, "itaat et, rahat et" diye cevap verdi. Başbakan Yıldırım devamla yeğenine, "Emine, sen de havaya girme. Gökhan hiddetlendiğinde 'peki' demesini bilmelisin" dedi.

Ekleme Tarihi: 25 Eyl 2016 10:02