Bülten Güncelleme Tarihi: 13 Şub 2024 19:00

Bayilerini toplayan Artemis Halı yeni koleksiyonunu tanıttı

12 yıl önce Türkiye'de halı üretiminin yüzde 90'ını karşılayan Gaziantep'te temelleri atılan Artemis Halı, Türkiye'nin dört bir yanındaki bayileriyle buluştu.

artemis halı

Artemis Halı Bayileri ile Buluştu Gaziantep’ten Dünyaya Açılıyor, Sektöre Yön Veriyor

Yaklaşık 12 yıl önce Türkiye'de halı üretiminin yüzde 90'ını karşılayan Gaziantep'te temelleri atılan Artemis Halı, Türkiye'nin dört bir yanındaki bayileriyle bir araya geldi.

Antalya - Granada Luxury Belek Hotel’de düzenlenen bayi toplantısının ilk gününde yeni koleksiyonun lansmanı gerçekleşti.

Acme Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Batallı, “Sektörde ilk yapılanmaya giden şirketlerden biri olduk. İlkleri gerçekleştiren ve inovasyonu destekleyen bir şirket olarak titizlikle çalışıyoruz.

Artemis Halı olarak 1500’den fazla satış noktamız ile sektörde faaliyet gösteriyoruz. Kurduğumuz güçlü bayilik sistemi ile bu sayıyı her yıl artıracağız” açıklamasında bulundu

“Güzel, her yerde güzel” sloganıyla Artemis’ten ilham alarak ürünlerini tasarlayan Artemis Halı, yeni koleksiyonunu bayilerine tanıttı. Artemis Halı, her biri farklı tarz ve desende üretilen ürünler ile bu yıl da en çok tercih edilen markaları arasında yer alıyor.

Gaziantep’in halı sektöründe dünyanın başkenti konumunda olduğunu söyleyen Acme Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Batallı, “Son 3-4 yıllık sürece baktığımızda pandemi süreci, savaş, deprem ve enflasyon halı sektörü etkilese de büyümesini devam ettirdi. Teknolojik gelişmeler, trendler, değişen müşteri beklentileri ve e-ticaretin gelişmesi sektörü büyüten en büyük etkenlerden oldu. Artemis Halı olarak kurduğumuz güçlü bayilik ağımız dünyanın her noktasına kaliteli ve inovatif ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

Bu etkinliğimizde uzun yıllara dayanan ve birikimimizle şekillenen vizyonumuzu geleceği taşıma amacıyla bayilerimiz ile bir araya geldik. Zarar ettirmeden kazanç elde etmeyi prensip edinmiş, güçlü bir yapıya sahip ve her geçen gün büyüyen bir marka olarak gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

İlk adımımızı attığımız günden itibaren güçlü bayi ve güçlü stok kapasitemizle sektörde öncü markalardan biri olmayı başardık.

Sektörde ilk yapılanmaya giden şirketlerden biri olduk ve ilkleri gerçekleştiren inovasyonu teşvik etmek ve kullanıcı memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak amacıyla 12 yıldır büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Büyümede en önemli destekçilerimiz bayilerimiz. Birlikte kazanmak ise bu işteki en önemli sırrımız. Bayilerimizin sağladığı destekle sektördeki gücümüzü her geçen gün pekiştiriyoruz” dedi.

Artemis Halı için önemli bir dönüm noktasında olduklarını söyleyen Batallı, “Şirketimizi daha da büyütmek ve sağladığımız katkıyı artırmak adına halka arz sürecini başlattık.

Son teknolojiyi kullanarak ürettiğimiz ürünlerle sektörde öne çıkan bir başarı grafiğimiz buluyor. Bu önemli sürecin tamamlanmasıyla sektördeki konumumuzu daha güçlendireceğiz ve yeni pazarlara açılacağız.

Toplamda 40 bin metrekarelik bir alana sahip üretim tesisimizde yüksek katma değerli ürünler üreterek hem Türkiye’nin hem de bölgenin ekonomisine katkıda bulunacağız.

Artemis Halı olarak 1500’den fazla satış noktamız ile halı sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Kurduğumuz güçlü bayilik sistemi ile bu sayıyı her yıl artıracağız” açıklamasında bulundu.

Ekleme Tarihi: 13 Şub 2024 19:00