Güncel Güncelleme Tarihi: 11 Ara 2016 13:06

Beşiktaş'taki hain saldırı ile ilgili TSK'dan çok sert açıklama

Beşiktaş'taki hain saldırının ardından TSK'dan yapılan açıklamada "Son terörist etkisiz hale getirilene kadar mücadele devam edecek." ifadeleri yer aldı.

Beşiktaş'taki hain saldırı ile ilgili TSK'dan çok sert açıklama

İstanbul Beşiktaş'taki hain saldırının ardından Türk Silhalı Kuvvetleri'nden de bir açıklama geldi. TSK'dan yapılan açıklamada "Güvenlik güçleri, son terörist etkisiz hale getirilene kadar mücadelesini bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla sürdürecektir." denildi.

"SON TERÖRİST ÖLDÜRÜLENE KADAR..."

İşte TSK'dan yapılan o açıklama:

"İstanbul Beşiktaş'ta, 10 Aralık 2016 Cumartesi günü saat 22: 30 sularında, alçakça ve hunharca gerçekleştirilen menfur terör saldırısını şiddetle lanetliyor; bu saldırıda hayatını kaybeden kahraman ve fedakar polislerimize ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine ve asil Türk Milletine başsağlığı ve sabır, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. Ülkemizin ve Milletimizin birlik, bütünlük ve güvenliği için yurt içi ve yurt dışında tüm teröristlerle kahramanca ve özveriyle mücadele eden Türk Silahlı Kuvvetleri; Jandarma, Polis ve Güvenlik Korucularımızla omuz omuza, milletimizin engin sevgi ve güveninden aldığı büyük güçle, masum insanlara hiçbir zarar vermeden, son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar mücadelesini bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla sürdürecektir."

Ekleme Tarihi: 11 Ara 2016 13:06