Asayiş Güncelleme Tarihi: 16 Ara 2016 20:51

Beyoğlu'nda yazar Beki İkala Erikli'yi öldüren zanlı yakalandı

İstanbul Beyoğlu'nda yazar Beki İkala Erikli'yi öldüren katil zanlısı yakalandı.

Beyoğlu'nda yazar Beki İkala Erikli'yi öldüren zanlı yakalandı

İstanbul'un Beyoğlu İlçesi'nde silahlı saldırı sonucu öldürülen Meleklerle Yaşamak kitabının yazarı Beki İkala Erikli'nin katil zanlısı yakalandı.

APARTMANIN ÖNÜNDE KURŞUN YAĞDIRDI

Dün akşam saatlerinde Beyoğlu Ömeravni Mahallesi İnebolu Çıkmazı'nda yer alan apartmanda meydana gelen olayda, apartman sakini bir kişi silah sesi duyması üzerine üst katlardan aşağı indi.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Bu sırada bir kişinin koşarak kaçtığını gören apartman sakini, yerde vurulmuş halde yazar Beki İkala Erikli kadını görmesi üzerine durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık ekiplerinin yaptığı tüm müdahalelere rağmen evli ve bir çocuk sahibi olan yazar Beki İkala Erikli, hayatını kaybetti.


BEKİ İKALA ERİKLİ KİMDİR?

Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme mezunu olan Erikli, on üç sene Procter&Gambie Türkiye, Almanya, İngiltere ve İsviçre'de Pazarlama Direktörü olarak çalıştı. Küçük yaşta sezgisel yeteneklerini keşfeden ve uzun yıllar çevresinin de etkisiyle bu yönünü bir kenara atan Erikli, İngiltere'de Sir John Whitmore'dan Executive Coaching ve Collin Reeve'den NLP Practitioner/Business NLP (Neurolingual Programming) eğitimi aldı.

Erikli, yazarlığın yanında, bireylere ve iş dünyasına Meleklerle İletişim Kurma seminerleri veriyordu.

Ekleme Tarihi: 16 Ara 2016 20:51