Politika Güncelleme Tarihi: 9 Eki 2016 20:42

Devlet Bahçeli: Hainlerin yüzü dün gülmedi bugün de gülmeyecek

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Şemdinli saldırısıyla ilgili yaptığı açıklama "Hainlerin yüzü dün gülmedi, bugün de gülmeyecektir" ifadelerini kullandı.

Devlet Bahçeli: Hainlerin yüzü dün gülmedi bugün de gülmeyecek
Bahçeli, Şemdinli saldırısıyla ilgili yaptığı açıklamada, Firavun'un mirasçıları, Yezid'in takipçileri, Türkiye'ye saldırıyor, Türklüğün gövdesinde ameliyat yapıyor. Hainlerin yüzü dün gülmedi, bugün de gülmeyecektir" ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Şemdinli saldırısıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Muharrem ayındayız ve bu ayda savunma maksadıyla yapılanlar dışında her tür savaş, çatışma ve kan dökmek haramdır. Ama caniler ne bilsin. Din düşmanları, insanlığı çiğneyen, vicdanı reddeden, kalplerinde acıma hissiyatı olmayan azılı katiller Muharrem ayını da kana buladılar" dedi.

"HAİNLERİN YÜZÜ DÜN GÜLMEDİ, BUGÜN DE GÜLMEYECEK"

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'ndeki Durak Jandarma Karakolu'na yönelik gerçekleştirilen terör saldırısıyla ilgili sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden açıklamalarda bulundu. Muharrem ayının kana bulandığını belirten Bahçeli, "Türk milleti her gün kötü ve kahredici haberlerle sarsılıyor.

"CANİLER NE BİLSİN"

Terörizm bir yanda kanımızı kuruturken diğer yanda ocaklar yıkıyor. Bugün Hakkari Şemdinli'deki Durak Jandarma Karakolu'nun olduğu bölgeye, 5 ton bomba yüklenmiş bir araçla saldıran terörist dehşet saçtı. Bu hain saldırıda 10 Mehmedimiz, 8 sivil vatandaşımız şehit olurken, 11'i asker olmak üzere 27 kardeşimiz de yaralandı. Ne büyük bir acı. Muharrem ayındayız ve bu ayda savunma maksadıyla yapılanlar dışında her tür savaş, çatışma ve kan dökmek haramdır. Ama caniler ne bilsin.

"HAİNLERİN YÜZÜ DÜN GÜLMEDİ, BUGÜN DE GÜLMEYECEK"

Din düşmanları, insanlığı çiğneyen, vicdanı reddeden, kalplerinde acıma hissiyatı olmayan azılı katiller Muharrem ayını da kana buladılar. Firavun'un mirasçıları, Yezid'in takipçileri, fitne ve bozgunculuğun simgeleri Türkiye'ye saldırıyor, Türklüğün gövdesinde ameliyat yapıyor. Hainlerin yüzü dün gülmedi, bugün de gülmeyecektir" ifadelerini kullandı.

Ekleme Tarihi: 9 Eki 2016 20:42