Ekonomi Güncelleme Tarihi: 8 Eki 2016 22:54

Dockers 30. yaşını büyük bir parti ile kutladı

Dockers®, Salt Galata'da gerçekleştirilen 30’uncu yaş günü partisinde moda ve gösteri dünyasının ünlü isimlerini buluşturdu.

Dockers 30. yaşını büyük bir parti ile kutladı
DJ’liğini Oben Budak’ın yaptığı partide Alexander Kokoskeriya, davetlilerle kişiye özel styling önerilerini paylaştı. Gecenin sunuculuğunu ise Alp Kırşan üstlendi.

Erkek giyim markalarından Dockers®, 30’uncu yaş gününü Salt Galata’da gerçekleştirilen eğlenceli bir parti ile kutladı. Yılın başından bu yana Avrupa’nın moda başkentlerinde düzenlenen davetlerin sonuncusunda, bu kez İstanbul’un moda ve gösteri dünyasının ünlü isimleri buluştu.

Gece geç saatlere kadar devam eden partide DJ kabinini devralan ünlü köşe yazarı Oben Budak davetlilerin enerjisini her saniye zirvede tutmayı başardı. Moda editörü ve stil danışmanı Alex Kokoskeriya, davetlilerle kişiye özel styling önerilerini paylaştı. Gece boyunca süren sürpriz etkinliklerin sunumunu ise oyuncu ve sunucu Alp Kırşan üstlendi.

Salt Galata’nın şık ve etkileyici atmosferinde gerçekleşen etkinlikte, ‘Dockers® dünyasına giriş’ konseptiyle pasaport şeklinde tasarlanan davetiyelerden eğlenceli mizansenlere, Dockers®’ın 30 yıllık tarihini anlatan enstalasyonlardan renkli hediyelere her detay düşünülmüştü.

Kısa bir konuşma ile davetlileri selamlayan Dockers® Türkiye Pazarlama Müdürü Duygu Durak, markanın bu yıl beğeniye sunduğu ‘Four Essential Styles’ konseptini, “Erkeklerin iyi görünmeleri ve özgüvenli hissetmeleri için işini hiç olmadığı kadar kolaylaştıracak yepyeni bir sistem yarattık. Farklı kumaş ve renk tercihlerine sahip pantolonları ve onlara uygun parçaları 4 ana tarz altında topladık. Jean rahatlığı sunan The Jean Cut, yaşanmışlık hissi veren The Broken-In, smart-casual’ın hakkını veren The Clean Khaki ve jilet gibi görüntüsüyle yürek hoplatan The Best Pressed, doğru erkek giyiminin temelini en sağlam şekilde atıyor. Bunlar içerisinden erkekler, hayatlarındaki her ortama mükemmel uyum sağlayacak doğru pantolonu ve stili kolayca seçebiliyor” sözleriyle aktardı.

Ekleme Tarihi: 8 Eki 2016 22:54