Medya Güncelleme Tarihi: 26 Eyl 2016 21:42

Dünya Bread-Angelina'yı Türkiye Ebru ve Reza'yı konuşuyor

Dünyada Brad Pitt ve Angelina Jolie çiftinin ayrılığını konuşurken, Türkiye medyasında gündem bir anda Ebru Gündeş ve Reza Zarrab çiftinin boşanmasını konuşuyor.

Dünya Bread-Angelina'yı Türkiye Ebru ve Reza'yı konuşuyor
Dünyada Brad Pitt ve Angelina Jolie boşanması konuşulurken, Türk medyası da Ebru Gündeş ve Reza Zarrab boşanmasına kilitlendi. Aşklarını ve mutluluklarını her fırsatta dile getiren ve 2010 yılında "60 yıl hiç ayrılmayacağız" diye yola çıkıp yalılarının kapısından otomobillerinin plakasına kadar her yere "60 yıl" yazdıran Ebru Gündeş ve Reza Zarrab'ın evliliği sadece 6 yıl sürdü.

İşte Türkiye'nin kilitlendiği haftanın en medyatik boşanmasından gazetelere yansıyanlar:

"EBRU HİÇBİR ŞEY İSTEMEYECEK"

Boşanacaklarını duyuran Ebru Gündeş ile Reza Zarrab'ın 2010'da evlilik sözleşmesi yaptığı ortaya çıktı. Buna göre çift bir mal paylaşımında bulunmayacak. Gündeş hiçbir şey talep etmeyecek. Ebru Gündeş ile Reza Zarrab 2010'da evlenmişti."50 MİLYON TL'Yİ AZ BULDU"

Şarkıcı Ebru Gündeş (41), İran asıllı Türk vatandaşı eşi Reza Zarrab'a (34) boşanma davası açmıştı. Dolandırıcılık ve kara para aklamaktan 6 aydır Amerika'da tutuklu olan Reza Zarrab da "Eşim baskı yaptı. Bu sıkıntılı sürecimde boşanmayı üzülerek kabu ettim" demişti. Ebru Gündeş'in yakın çevresine, "4 yıldır her zorluğa göğüs gerdim. Ama dayanacak gücüm kalmadı. Doktorlarım sağlığımdan endişe ediyor" dedi."KIZIMIN GELECEĞİ İÇİN"

Ebru Gündeş, 1999'da beyin kanaması geçirmiş, ölümden dönmüştü. Altı yıldır evli olan çiftin mal paylaşımın nasıl olacağı merak konusu. Ebru Gündeş'in "Kendim için tek kuruş istemiyorum. Ama kızım Alara'nın (6) geleceğini düşünmeliyim" dediği öğrenildi. İddiaya göre; Ebru Gündeş, Reza Zarrab'ın 50 milyon TL teklifini az bulup reddetti. İstanbul'daki iki yalıdan birini, Bodrum'daki villayı, Amerika-Miami'deki evi de istedi.

"60 YILDI 6 YIL SÜRDÜ"

Evlenirken, "60 yıl ayrılmayacağız" deyip evin kapısından, tekneye kadar her yere "60 yıl" yazdıran Ebru Gündeş- Reza Zarrab çiftinin mutluluğu 6 yılda sona erdi. Ebru Gündeş, eşinin "Boşanmak istiyor" açıklaması için "Kararım doğrudur" dedi.

Ekleme Tarihi: 26 Eyl 2016 21:42