Medya Güncelleme Tarihi: 14 Ara 2016 17:01

Ekranların farklı kadın programı

Star Tv ekranlarında, her hafta pazar günü yayınlanan Özlem Denizmen ile Kadınca programı farklı formatıyla izleyenlerin karşısına çıkıyor.

Ekranların farklı kadın programı

Özlem Denizmen tarafından hem hazırlanıp hem sunulan, yaşama dair her şeyin vurgulandığı 'Kadınca' programı Star TV'de hafta sonları yayınlanıyor. 

Ekranlarda yer alan kadın programları dışında format deneyen Özlem Denizmen, her hafta farklı konu ve konuklarla olayları, konuklarıyla birlikte 'kadınca' değerlendiriyor. 

Mesut Yar Posta Gazetesi'nde yer alan yazısında, Özlem Denizmen ile Kadınca programını irdeledi. İşte Mesut Yar'ın o yazısı:

Cumartesi ve pazar günleri Star TV ekranında yayınlanan Özlem Denizmen ile Kadınca isimli program “kadın kuşağı” şemsiyesi altında yayınlanan programların miladı gibi... Hakikaten kadın haklarından artı değer üretmeye yönelik çok büyük ve ciddi yelpazede kadınlarımızın sesini ve gücünü duyurmaya çalışıyor... Ha, içinde entrika, kavga ve gürültü olmadığı için elbette reyting rekorları kırmıyor ama bu haliyle de izleyenin kadrajından çıkmıyor... POSTA Gazetesi yazarı Özlem Denizmen, yıllar önce dikkatle izlenen bir kuşağı yeniden aslına döndürmek çabasında. Başarırsa ciddi bir yaygaradan kurtulacağımıza emin olabilirsiniz...

Ekleme Tarihi: 14 Ara 2016 17:01