Medya Güncelleme Tarihi: 28 Eyl 2016 21:28

Erdoğan sosyal medyaya damga vurdu 160 milyon kez paylaşıldı

Erdoğan'ın, resmi twitter hesabından son 3 ay içinde yapılan paylaşımlar 160 milyon kez görüntülendi. 2 milyon 700 bin kullanıcının beğendiği paylaşımları, 1 milyon kullanıcı ise kendi hesapları üzerinden paylaştı.

Erdoğan sosyal medyaya damga vurdu 160 milyon kez paylaşıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımlar, 160 milyon kez görüntülendi. Edinilen bilgiye göre, Erdoğan'ın, twitter'daki resmi hesabı üzerinden son 3 ayda yapılan paylaşımlar, 160 milyon kez görüntülenirken, 2 milyon 700 bin kullanıcı tarafından beğenildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tweetlerini 1 milyon kullanıcı kendi hesapları üzerinden paylaşırken, 217 bin kullanıcı da tweetlere yorum yazdı.

EN ÇOK O TWEETİ ETKİLEŞİM ALDI

Öte yandan Erdoğan'ın, 6 milyon 19 bin 774 ile en çok görüntülenen ve etkileşim alan tweeti, Yenikapı'daki "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne ilişkin paylaştığı, "Bugün #TekMilletTekYürek diyerek asaletini tüm dünyaya bir kez daha gösteren milletime şükranlarımı sunuyorum." oldu.

Son 3 ayda paylaşılan diğer popüler tweetler şunlar:

1-"Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım, hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım.

2-Birlik ve beraberliğimizi en güçlü şekilde göstermek için tüm vatandaşlarımı #TekMilletTekYürek olmaya Yenikapıya davet ediyorum.

3-"Milletimizi demokrasimize ve milli iradeye sahip çıkmak üzere meydanlara, havalimanlarına davet ediyorum." "Durum tam anlamıyla normalleşene kadar sokaklardan, havalimanlarından ve meydanlardan ayrılmayacağız.

Ekleme Tarihi: 28 Eyl 2016 21:28