Spor Güncelleme Tarihi: 10 Eki 2016 09:01

Eski milli kaleci Rüştü Reçber Milli Takım'ın hocası Fatih Terim'i bombaladı

Rüştü Reçber, Fatih Terim'i istifaya davet etti, "Son 3 yıldır hiçbir şey vermediğin Türk futboluna belki de en iyi katkıyı emekli olarak verebilirsin." dedi.

Eski milli kaleci Rüştü Reçber Milli Takım'ın hocası Fatih Terim'i bombaladı
Fenerbahçe, Barcelona ve Beşiktaş kariyerinin yanı sıra A Milli Takım'da uzun yıllar forma giyen Rüştü Reçber, İzlanda mağlubiyeti sonrası Hürriyet Gazetesi'ndeki köşesinde Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'e sert sözler söyledi.

"3 YILDIR HİÇBİR ŞEY VERMEDİĞİN TÜRK FUTBOLUNA..."

Terim'e istifa göndermesi yapan Rüştü Reçber, "Saygıyı, sevgiyle değil de korku ve tehditle almaya çalışan sayın Fatih Terim, son 3 yıldır hiçbir şey vermediğin Türk futboluna belki de en iyi katkıyı emekli olarak verebilirsiniz..." dedi.

İşte Rüştü Reçber'in "Artık sana inanmıyoruz" başlıklı o yazısının bir kısmı şu şekilde:

"- Yine çıkar birileri, farklı fıkra anlatır. Belki biz de dinler güleriz. Belki bu sefer konuyu alınmayan oyunculara getirir, bu sefer milli takımda olmadan da zarar verdikleri masalını anlatır. Biz de bir şey anlatacakmış gibi yine dinleriz.

EMEKLİLİK HİZMETİ!

- Yine çıkar birileri, 'malzeme bu' der, yine çıkar birileri 'öğrenmemiz gereken çok şey var' der, yine çıkar birileri 'ileriye yatırım yapıyoruz' der, yine çıkar birileri, önümüzdeki maça 5 kişiyi çağırmaz ve 'halktan özür dilesinler' der. Yine çıkar birileri 'biz içeride nelerle boğuşuyoruz' der...

- Herkesi inandırabilirsiniz, herkesi ikna edebilirsiniz (ki zannetmiyorum) ama beni gram inandıramıyorsunuz yani kandıramıyorsunuz.

- Her maça ülkenin milli takımını kaos içinde hazırlamayı vazife edinmiş, kendisi ile çekişen, hatta söylediklerinin anlamını çözemez hale gelen bir ombudsman izlenimi veren, ülke içinde tartışılır hale gelen, saygıyı, sevgiyle değil de korku ve tehditle almaya çalışan sayın Fatih Terim, son 3 yıldır hiçbir şey vermediğin Türk futboluna belki de en iyi katkıyı emekli olarak verebilirsiniz.

Ekleme Tarihi: 10 Eki 2016 09:01