Bilim ve Teknoloji Güncelleme Tarihi: 25 Eki 2016 07:38

Hacker grubu Anonymous Merkez Bankasına saldırdı rezil oldu

Türk Hacker grubu Aslan Neferler Tim, dün geceden beri Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'nın resmi internet sitesine saldıran hacker grubu Anonymous'un resmi web sitesini çökertti.

Hacker grubu Anonymous Merkez Bankasına saldırdı rezil oldu
Dün geceden beri Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'nın resmi internet sayfasına saldıran hacker grubu Anonymous'un resmi web sitesini Türk Hacker grubu Aslan Neferler Tim, çökertti.
İNGİLTERE MERKEZ BANKASI'NA MİSİLLEME YAPILDI
Misilleme olarak da İngiltere Merkez Bankası'nın resmi web sitesine saldıran Aslan Neferler Tim, bu grubun arkasındaki ülkelere de saldırılar yapılacağını açıkladı.

"ARKASINDAKİ TÜM ÜLKELERE DE SALDIRACAĞIZ"

Aslan Neferler Tim'den yapılan açıklamada, "Dün geceden beri Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'nın resmi İnternet sayfasına saldıran Anonymous'un resmi web sitesi Anonhq.com tarafımızca çökertilmiştir. Sık sık IP değiştiren Anonymous bir ara live versiyona geçmiştir. Görsellerde zaten İngilizce sayfanın çöktüğü ve bedava versiyondan 5 saniyelik cloudflare uygulaması ile erişim sağlandığı açıklanmaktadır. Bu grubun arkasındaki tüm ülkelere saldırılarımız da gelecektir. Ayrıca Anonymouscuların mail sistemi de tarafımızca çökertilmiştir. Misilleme olarak İngiltere Merkez Bankası'nın Bankofengland.co.uk adlı web sitesi tarafımızca hedef alınmıştır. Sık sık IP değişen Anonymous'a saldırımız devam edecektir" denildi.

Ekleme Tarihi: 25 Eki 2016 07:38