Sağlık Güncelleme Tarihi: 28 Kas 2016 11:10

Haydar Dümen ve eşi hakkında soruşturma başlatıldı

Muayenehanesinde tedavi ettikleri çiftten fazla para isteyen Haydar-Gülten Dümen çifti, ödedikleri ücreti geri isteyen çifti darp etti. Çiftin şikayeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Haydar Dümen ve eşi hakkında soruşturma başlatıldı
Muayenehanesinde tedavi ettikleri çiftten fazla para isteyen Haydar-Gülten Dümen çifti, iddiaya göre ödedikleri ücreti geri isteyen çifti darp etti. Çiftin şikâyeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YOLLARI HAYDAR DÜMEN'LE KESİŞTİ

Avustralya'da yaşayan Kübra-Mehmet D. çifti, geçtiğimiz yıl evlendi. Evliliklerinin ilk yıllarında, ikili arasında psikolojik problemler yaşanmaya başladı. Çift, aralarındaki problemin çözümünü Türkiye'de aradı ve ünlü psikolog Haydar Dümen'e muayene olmaya karar verdi.

TANIŞTIKLARI ÇİFT "DAHA AZ ÜCRET ÖDEDİK" DEDİ

İkili Dümen'in, muayenehanesini arayarak muayene olmak istediklerini söyleyerek randevu aldı. Çift, Avusturya'dan Türkiye'ye geldi ve 18 Ekim günü Taksim Sıraselviler'de bulunan muayenehaneye gitti. Haydar Dümen ve eşi Gülten Dümen, çifti muayene ettikten sonra reçete yazdı. Muayene ücretini ödedikten sonra Dümen'in yönlendirdiği eczaneye giden çift, burada başka bir çiftle tanıştı.

PARAYI GERİ İSTEDİLER

Tanıştıkları çiftin Dümen'e muayene olmak için çok daha az ücret ödediklerini öğrenen Kübra- Mehmet D. çifti, tekrar Dümen'in muayenehanesi'ne gitti ve kendilerinden çok fazla para istediğini belirterek, ödedikleri ücretin bir miktarını geri istedi.

ARBEDE ÇIKTI, DARP ETTİLER

İddiaya göre, Haydar- Gülten Dümen çifti, para sebebiyle başlayan tartışmanın arbedeye dönüşmesi üzerine Kübra- Mehmet D. çiftini darp etti. Taksim Polis Merkezi'ne başvuran Kübra- Mehmet D. çifti'nin şikayeti üzerine ünlü psikolog Haydar Dümen hakkında soruşturma başlatıldı. (Kaynak: Sabah)

Ekleme Tarihi: 28 Kas 2016 11:10