Ekonomi Güncelleme Tarihi: 8 Şub 2017 20:47

ING Bank’tan emekliye promosyon ödemeleri başlıyor

ING Bank, emeklilere promosyon ödemesi yapılması konusunda Sosyal Güvenlik Kurumu ile bir protokole imza attı. Bu kapsamda maaşını ING Bank’tan alan emekliler Mart 2017 tarihi itibariyle promosyon ödemelerinden yararlanabilecek.

ING Bank’tan emekliye promosyon ödemeleri başlıyor

ING Bank, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun (SGK), emeklilere promosyon ödenmesi konusunda başlattığı protokol sürecine dahil oldu. İki kurum arasında imzalanan protokole göre promosyon ödemeleri, emekli maaşlarını ING Bank aracılığıyla alan emekli müşterilerin kullanımına sunulacak.

ING Bank, 3 yıl süre ile emekli maaşını bankadan almayı taahhüt eden ve SGK protokolünde belirtilen koşulları sağlayan; aylık emekli maaşı 1.000 TL’ye kadar olan emeklilere 300 TL; 1.000 TL ve 2 bin TL arasında olanlara 375 TL; 2 bin TL ve üzerinde olanlara ise 450 TL net promosyon ödemesi gerçekleştirecek. Promosyon ödemelerine Mart 2017’den itibaren başlanacak.

ING Bank emeklilere özel avantajlar sunuyor...

ING Bank, uzun zamandır emekli müşterilerine özel sunduğu avantajlara yenilerini ekledi. Maaşını ING Bank’a taşıyan emekliler promosyon ödemelerinin yanı sıra bir çok bankacılık ürün ve hizmetlerinden çok daha uygun koşullarda yararlanma imkanına kavuşuyor. ING Bank Çağrı Merkezi’ni arayan emeklier, 7/24 doğrudan kendilerine özel müşteri temsilcilerine bağlanarak ayrıcalıklı hizmet alabiliyor. Üstelik bütün banka ATM’lerinden ücretsiz para çekebiliyorlar.

Ekleme Tarihi: 8 Şub 2017 20:47