Yaşam Güncelleme Tarihi: 15 Eki 2016 10:17

Kadir Topbaş'tan Tatlıcı Ali Kitmiz'e geçmiş olsun telefonu

İstanbul Balat'ta zabıtalarla girdiği kavga sonucu, zabıtaların sopa darbesiyle yaralanan tatlıcı Ali Kıtmiz'i Kadir Topbaş arayıp geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kadir Topbaş'tan Tatlıcı Ali Kitmiz'e geçmiş olsun telefonu
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş Fatih Balat sahilindeki zabıtalarla kavga eden ve kavganın sonucunda başına aldığı sopa darbesiyle yaralanan seyyar satıcı Ali Kıtmiz'i telefonla arayarak geçimiş olsun dileğinde bulundu. Bir toplantı için yurtdışında olan Topbaş 12 Eylül çarşamba günü olan olayla ilgili Kıtmiz'e zabıtalar tarafından sergilenen davranışı anlayamadığını vurgulayarak, belediyenin vatandaşa hizmet için bulunduğunu söyledi.

"NASIL BİR İŞTİR, ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL"

Olayı duyduğunda çok üzüldüm belirten Topbaş "Nasıl bir davranış nasıl bir iştir anlamak mümkün değil. Biz yöneticiler olarak sizler için halkımız için varız. Ama malesef bu tip davranışlarda ortaya çıkıyor. Kusura bakmayınız hakkınızı helal ediniz. Orada gereken idari işlem yapılacak ama üzücü bir tablo ortaya çıktı. Buna çok üzüldüm. Büyük geçmiş olsun. Şifa diliyorum." dedi. Kıtmiz de Topbaş'a teşekkürlerini ileterek, "Allah sizden razı olsun, Allah size sıkıntı vermesin." dedi.

Ekleme Tarihi: 15 Eki 2016 10:17