Ekonomi Güncelleme Tarihi: 24 Eki 2016 08:35

Koyunlu Halı'nın sahibi ünlü işadamı hayatını kaybetti

Koyunlu Halı'nın sahibi Erdoğan Mumcu, Ankara'da yolun karşısına geçmeye çalışırken, motosikletin çarpması sonucu can verdi.

Koyunlu Halı'nın sahibi ünlü işadamı hayatını kaybetti
Koyunlu Halı'nın sahibi Erdoğan Mumcu, Ankara'da yolun karşısına geçmeye çalışırken, hızla gelen bir motosikletin çarpması sonucu öldü

OLAY YERİNDE CAN VERDİ

Niğde'nin en büyük sanayi kuruluşlarından biri olan Birko Şirketinin eski Yönetim Kurulu Başkanı ve Koyunlu Halı'nın sahibi olan 75 yaşındaki Erdoğan Mumcu önceki akşam Ankara'da bulunan oğlu Üzeyir Mumcu ile birlikte, oğlunun işyerinden çıktıktan sonra yolun karşısına geçmek istedi. Ancak bu sırada aşırı hız yaptığı iddia edilen bir motosiklet, babaya çarptı. Erdoğan Mumcu olay yerinde ölürken, oğlu ise yaralı kurtuldu.

ANNESİNİN YANINA DEFNEDİLDİ

Niğde Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Yönetim Kurulu üyeliği de yapan evli ve 3 çocuk babası Erdoğan Mumcu için dün memleketi Niğde merkeze bağlı Koyunlu köyünde tören düzenlendi. Niğde'den AK Parti milletvekilliği aday adayı da olan Mumcu, gözyaşları arasında annesi Nahide Koyunlu'nun yanına defnedildi. (Kaynak: Sabah)

Ekleme Tarihi: 24 Eki 2016 08:35