Ekonomi Güncelleme Tarihi: 24 Ağu 2017 01:54

KPMG Türkiye’ye yeni İnsan Kaynakları Direktörü

KPMG Türkiye’nin yeni İnsan Kaynakları Direktörü, insan kaynakları, bankacılık/finans, telekom ve kamu sektörlerinde 20 yılı aşkın lokal ve uluslararası iş deneyimi bulunan Emre Çavuşoğulları oldu.

KPMG Türkiye’ye yeni İnsan Kaynakları Direktörü

“En İyilerin Çalıştığı En İyi Şirket” mottosuyla insan kaynakları stratejilerini şekillendiren KPMG Türkiye’nin yeni İnsan Kaynakları Direktörü Emre Çavuşoğulları oldu.

Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu olan Emre Çavuşoğulları, yüksek lisans eğitimini ODTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünde yaptıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde Executive MBA programını tamamladı. Çavuşoğulları, profesyonel kariyerine ODTÜ’de Araştırma Görevlisi olarak başladı. Daha sonra Garanti Bankası’nda Organizasyonel Gelişim Supervizörü, Volkswagen Doğuş Finans Şirketi’nde İnsan Kaynakları Müdürü görevlerine gelen Çavuşoğulları, 2001-2007 yılları arasında Kanada’da farklı kurumlarda insan kaynakları yöneticiliği yaptı.

2007 yılında Türkiye’ye dönen Çavuşoğulları, HSBC Bankası’nda İnsan Kaynakları Kıdemli Müdürü ve 2011 yılında Brightstar Telecom’da Türkiye, Ortadoğu ve Afrika’dan sorumlu İnsan Kaynakları Lideri olarak görev alıp, 2012 yılında Dedeman Holding’te İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı olarak kariyerine devam etti. 2013’ten beri EY Türkiye’de İK Direktörü olarak görev alan Çavuşoğulları kariyerine KPMG Türkiye’de devam edecek.

Ekleme Tarihi: 24 Ağu 2017 01:54