Ekonomi Güncelleme Tarihi: 9 Ara 2016 17:21

Merhum Mustafa Koç'un eşi bugünlerde ikinci şoku yaşıyor

Ocak ayında eşi Mustafa Koç'u kaybeden Caroline Koç, anne ve babasının Alzheimer'a yakalandığını öğrenince bir kez daha yıkıldı.

Merhum Mustafa Koç'un eşi bugünlerde ikinci şoku yaşıyor

Geçtiğimiz ocak ayında yaşamını yitiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un eşi Caroline Koç, anne ve babasının Alzheimer'a yakalandığını öğrendi. Eşinin acısı tazeyken anne ve babasından gelen üzücü haberle sarsılan Caroline Koç, bir hayli zor günler geçiriyormuş.

Konuyla ilgili Sabah gazetesinin magazin eki Günaydın'da bir yazı kaleme alan Bülent Cankurt, olayın detaylarını anlattı.

İşte Cankurt'un konuyla ilgili kaleme aldıkları;

"21 Ocak'ta eşi Mustafa Koç'u kaybeden Caroline Koç'un hem annesi hem de babasının Alzheimer'a yakalandığını öğrendim.

ABLASINA EMANET ETMİŞ

Uzun süredir annesi Marianne Graud ve babası Herve Giraud'un başucundan ayrılmayan Caroline Hanım, bir süre önce onları, İsveç'te yaşayan ablası Medeleine'e emanet etmiş.

ÜLKELER ARASI MEKİK DOKUYOR

Ailesine çok düşkün olan Caroline Hanım, hafta sonları da onları görmek için İsveç'e gidiyormuş. Bu arada büyük kızı Esra New York, küçük kızı Aylin de Londra'da okuduğu için, Caroline Hanım ülkeler arasında mekik dokumaktan bitap düşmüş.

İzmir'in en köklü Levantenlerinden olan Marianne-Herve Giraud çiftinin ikisinin birden Alzheimer olması, eşini kaybetmesinden sonra Caroline Koç'a ikinci bir darbe olmuş..."


 

Ekleme Tarihi: 9 Ara 2016 17:21