Güncel Güncelleme Tarihi: 14 Ara 2016 15:27

Öğrencilere bu pozu verdirten öğretmen için flaş karar!

BAŞAKŞEHİR'de bir okulda öğrencilerine idam ipi ile poz verdiren ve fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşan öğretmen şoke etti. Öğretmenin paylaşımı bununla da sınırlı kalmadı. CHP'li vekil olay için soruşturma çağrısı yaptı.

Öğrencilere bu pozu verdirten öğretmen için flaş karar!

TOKİ Osmangazi İlköğretim Okulunda bir skandal ortaya çıktı. Küçük öğrencilerinin eline "İdam İpi" verilerek sınıftaki "Şehitler Köşesi" önünde fotoğraf çektirildi. Öğretmen de aynı karede poz verdi. İdam ipi ile poz veren öğretmen açığı alındı.İstanbul Beşiktaş'taki terör saldırılarının ardından Başakşehir'deki bir ilköğretim okulunda çalışan öğretmen,  öğrencilerin elinde idam ipiyle çektiği sınıfta çektiği fotoğrafı "Ya devlet başa, ya kuzgun leşe... Başkaaaan...! Adalet istiyoruz" notuyla kişisel Facebook hesabından paylaştı.

Öğretmen,  fotoğrafın sosyal medyada yayılmasının ardından önce paylaşımını sildi sonra hesabını kapattı.

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan,  konuyu Facebook hesabından gündeme getirdi. Özkan şunları yazdı: "Çocuklara ölüm diye şov yaptıran şahsın Facebook paylaşımları.  ... okulunda görevli öğretmen .... için için savcıları ve Milli Eğitim'i soruşturmaya çağırıyorum. Gereği yapılmalı!"Özkan hesabından  öğretmenin daha önceki paylaşımlarını da yayınladı. Buna göre öğretmenin arabasının içinden çektiği bir fotoğrafta da dikiz aynasına idam ipi asıldığı görülüyor.

Öğretmenin diğer ilginç paylaşımları da gün yüzüne çıktı. 11 Kasım 2016 tarihli bir paylaşımda, öğretmen yine öğrencileri ile toplu asker selamı veriyor.Öğrencilerin götürüldüğü bir gezide de öğretmen erkek öğrencilerine bıyık çizip fotoğraf çektirmiş.

Ekleme Tarihi: 14 Ara 2016 15:27