Yaşam Güncelleme Tarihi: 18 Eyl 2016 01:00

Oleg Cassini gelecek yılın gelinlik trendlerini belirledi

Bu yıl sonbahara sarkan düğün sezonu halen devam ederken, Oleg Cassini tasarımcıları 2017 koleksiyonları için hazırlıklara başladı bile.

Oleg Cassini gelecek yılın gelinlik trendlerini belirledi
Gelecek yılın gelinlik modellerinde romantik siluetler, gelinlerin ışıl ışıl görünmesini sağlayacak bezemeler, cesur ve çekici detaylar dikkat çekiyor. İllüzyon efektler, düşük omuzlar ve ekleme-çıkarma etekler karşımıza çıkmayı sürdürürken, yaka ve sırtta derin dekolteler, büyük fiyonklar, pelerinler, uzun kuyruklar ve uçuşan duvaklar da yepyeni trendler içerisinde yer alıyor.

Bu yıl sonbahar aylarına kadar sarkan düğün sezonu halen bitmiş değil. Ancak hem gelecek yıl evlenecek çiftler hem de gelinlik modasının öncüleri 2017 için hazırlıklarını yapmaya başladı bile. Oleg Cassini de yeni koleksiyonu için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Gelecek yılın modelleri her zamankinden daha romantik siluetler sunuyor, zarafet ve çekiciliği birleştiren ışıltılı detaylar cesur görünümler yaratıyor.

Gelecek yıl yaka, kollar ve omuzlarda dantellerle oluşturulan illüzyon efektleri daha sık göreceğiz. Romantik düşük omuzlar 2017’ye adeta damga vuracak. Etekleri çıkarılabilen ve toplanabilen pratik gelinlikler, bu yıl daha çok ve farklı şekillerde kullanılacak. Hem derin V yakalarla hem de sırtta cesur dekolteler karşımıza çıkacak. Her detay gelinlerin ışıl ışıl görünmesine yardımcı olacak; bezemelerde, pullar, payetler, kristaller ve 3 boyutlu çiçekler gibi zengin detaylara sıkça yer verilecek. Bunlara ek olarak uzun kuyruklu asil modeller, açık hava düğünlerine uygun uçuşan duvaklar, her tarzdan pelerinler ve özellikle eldivenlerle kombinlenen büyük fiyonklu nostaljik modeller öne çıkacak.

Koleksiyonlarında klasik modellerin yanı sıra günümüz trendlerini yakalayan özgün çizgilere de yer veren Oleg Cassini, 2017’de de gelinlerinin hayallerini şekillendiren tasarımlarıyla karşımızda olacak.

Ekleme Tarihi: 18 Eyl 2016 01:00