Bülten Güncelleme Tarihi: 17 Oca 2024 16:00

RS Otomotiv Grubu yönetimine iki yeni isim

RS Otomotiv Grubu, yönetimine iki tecrübeli ismi dahil etti! RS Otomotiv Grubu, Yönetim Kurulu'na Turgut Yüksekdağ ve Esra Hepileri dahil etti.

rs-otomotiv

RS Otomotiv Grubu, Yönetimine İki Tecrübeli İsim Dahil Etti!

Türkiye'nin otomotivde satış sonrası hizmet sağlayıcılarından RS Otomotiv Grubu, Yönetim Kurulu'na yeni güçler katarak büyüme stratejisine önemli bir ivme kazandırdı.

Şirket, 2024 itibarıyla Yönetim Kurulu'na Turgut Yüksekdağ ve Esra Hepileri gibi sektörde tecrübeli isimleri dahil etti.

Turgut Yüksekdağ, 35 yılı aşkın süredir otomotiv sektöründe deneyime sahip bir isim olarak bilinirken, Esra Hepileri, uluslararası şirket ve finans sektöründeki 30 yılı aşkın deneyimiyle dikkat çekiyor. RS Otomotiv Grubu'nun gelecek hedeflerine yönelik stratejik atamalar, şirketin büyüme ve gelişme hedeflerine odaklanmasını sağlayacak.

Bu yeni dönemde RS Otomotiv Grubu, güncel ihtiyaçlara cevap veren yeni nesil hizmetleriyle otomotiv ve sigortacılık sektörlerine katma değer sağlamaya devam edecek.

Yönetim Kurulu'na yapılan güçlü takviye, şirketin dengeli büyüme stratejisine istikrar katacak. RS Otomotiv Grubu, Ünal Ünaldı'nın Yönetim Kurulu Başkanlığı liderliğinde, sektördeki etkin rolünü sürdürmeye kararlı bir şekilde devam ediyor.

Esra Hepileri kimdir?

1993 yılında Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Hepileri, 2011 yılında Insead bünyesinde Liderlik Geliştirme Programı’nı, 2013 yılında Bilgi Üniversitesinde Finans ve Bankacılık Yüksek Lisansını tamamladı.

Finans sektöründe ve çok uluslu şirketlerde yaklaşık 30 yıl farklı disiplinler arası yöneticilik ve Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. RS Otomotiv Grubu ile 2023 yılından itibaren danışmanlık faaliyetleri devam etmekte olup, 2024 yılında Yönetim Kurulu Danışmanı olarak destek olmaktadır.    

Turgut Yüksekdağ kimdir?

1972 yılında İstanbul’da doğan Yüksekdağ, Şişli Endüstri Meslek Lisesi Motor Bölümü’nün ardından Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdi. 1987 yılında Mercedes-Benz’de başladığı otomotiv sektöründe, Hyundai ve Lamborghini’ de servis ve satış sonrası hizmetler bölümlerinde müdür görevi üstlendi. 

2002 yılında Arexons ile geçiş yaptığı araç bakımı alanında, 10 yıl Sonax’ da üst düzey yöneticilik yaptı. 2013 yılında Kurucu Ortak ve Genel Müdür olarak Auto Club’ı kurdu. 2018 yılından itibaren YouTube’da Auto Club isimli programı ve 2021 yılından itibaren radyoda otomobil üzerine programlar yapmaktadır.

Ekleme Tarihi: 17 Oca 2024 16:00