Spor Güncelleme Tarihi: 30 Oca 2017 23:21

Şahin’den taraftara teşekkür

Adanaspor Teknik Direktörü Levent Şahin, “Kötü oynadığımız dönemlerde bile desteklerini esirgemedikleri için taraftarlarımıza sonsuz teşekkürler ederim” dedi.

Şahin’den taraftara teşekkür

Adanaspor Teknik Direktörü Levent Şahin, “Kötü oynadığımız dönemlerde bile desteklerini esirgemedikleri için taraftarlarımıza sonsuz teşekkürler ederim” dedi.

Kasımpaşa karşısında alınan 2-0’lık galibiyet sonrası değerlendirmelerde bulunan Adanaspor Teknik Direktörü Levent Şahin, “Geldiğimiz günde ben ve ekip arkadaşlarım başarılı olacağımızı dile getirdik. Adana seyircinin potansiyelini, taraftarın potansiyelini çok iyi biliyorduk. Huzurlarınızda düşüncelerimi yanılmadıklarını ve maçın sonuna kadar kötü oynadığımız dönemlerde bile desteklerini esirgemedikleri için taraftarlarımıza sonsuz teşekkürler ediyorum. Umarım bundan sonra ki maçlarda da desteklerini esirgemezler sezonun sonuna kadar taraftarlarımızı yanımızda gördüğümüz zaman, bugünde neler yapılabileceğini gösterdik. Türkiye’de seyirci problemi var bu desteğin futbolumuza destek olduğunu düşünüyorum. Adanaspor taraftarı ise en güzel cevabı verdi diye düşüyorum. Oyunun geneline baktığımızda ise erken gelen bir gol ve sonrasında Kasımpaşa’nın üstünlüğü ile geçen bir süreç oldu. Çok değerli bir rakibimizden çok değerli bir üç puan aldık. Oyunun belli bölümlerinde de domine ederek ne kadar kaliteli bir takım olduklarını gösterdiler. Ama bizim oyuncularımızın da göstermiş oldukları tepki ve vermiş olduğu reaksiyon sonucu etkileyen en büyük etken diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

KASIMPAŞA CEPHESİ

Kasımpaşa Teknik Direktörü Kemal Özdeş, “Çok fazla pozisyona girdik mi hayır ancak daha doğru oynadık” dedi.

Adanaspor karşısında alınan 2-0’lık mağlubiyet sonrası değerlendirmelerde bulunan Kasımpaşa Teknik Direktörü Kemal Özdeş, “Düşüncemiz Adana’dan 3 puan alarak üst sıralara yaklaşmaktı ama Adanaspor kazandı. Olduğumuz yerde puan aralığı biraz daha daraldı. Maça 1-0 geride başladık. Pozisyonu hatırlıyorum bizim kontrolümüzde olan bir topta baskı yedik uzaklaştırmamız gerekirdi, uzaklaştıramadık. Daha sonrasın 45 dakika oyunda vardık. Çok fazla pozisyona girdik mi hayır ancak daha doğru oynadık. Yenilen ikinci golde takımımın gardının düşmesine neden oldu. Üç ofansif oyuncu değiştirmek zorunda kaldık. Daha sonrasında Adanaspor daha özgüvenli oynamaya başladı skoru daha da arttırabilirlerdi. Ancak skor ne olursa olsun maçı sonuna kadar kovalamak gerekiyor kaybettik ve telafi etmek durumundayız takımımda bu kalite de bir takım Adanaspor takımını ise tebrik ediyorum başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

(Cemil Serezli - Umutcan İşledici /İHA)

Ekleme Tarihi: 30 Oca 2017 23:21