Güncel Güncelleme Tarihi: 20 Ağu 2016 11:12

Siirt'te vatandaş sabaha kadar PKK'yı protesto nöbeti tuttu

Son dönemlerde artan terör saldırılarını protesto etmek için Valilik önünde huzur nöbeti tutan vatandaşlara Siirt Emniyet Müdürü Metin Özkan da destek verdi.

Siirt'te vatandaş sabaha kadar PKK'yı protesto nöbeti tuttu
Siirt'te bir grup vatandaş, terör saldırılarını protesto etmek ve teröre karşı güvenlik güçlerinin yanında olduklarını göstermek amacıyla Valilik önünde huzur nöbeti tutmak için bir araya geldi.

TÜRK BAYRAKLARIYLA TERÖRÜ KINADILAR

Siirt Valilik binası önünde dün akşam bir araya gelen yaklaşık bin kişiye Siirt Emniyet Müdürü Metin Özkan, Ak Parti İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, Siirt İl Müftüsü Faruk Arvas ve birçok kamu kurum ve kuruluşunun müdürleri de destek verdi. Ellerinde Türk bayraklarıyla terörü kınayan vatandaşlara, kendilerine destek verdikleri için Emniyet Müdürü Metin Özkan teşekkür etti.

EMNİYET MÜDÜRÜ, SEVGİ GÖSTERİLERİYLE KARŞILANDI

Siirt Valiliği önüne geldiği sırada burada bulunan vatandaşlar tarafından sevgi gösterileriyle karşılanan Siirt Emniyet Müdürü Metin Özkan, 15 Temmuz gecesinden sonra emniyet güçlerinin terör sorununa karşı aldığı tutumu değerlendirdi.

HIRSIZ İÇERDEYSE KAPI KİLİT TUTMAZMIŞ

Terör olaylarının engellenmesi için kent merkezi ve kırsalda bundan sonra çok daha etkili operasyonlar olacağına değinen Metin Özkan, "Maalesef hırsız içerideyse kapı kilit tutmuyor. Allah'a şükürler olsun şimdi durum çok değişti, bundan sonra göreceksiniz çok daha etkin operasyonlar olacak kırsalda ve merkezde. Zaten merkez şükürler olsun Siirt'te iyi, bir dönem denediler, ufak tefek sıkıntılar çıkardılar ama onları hallettik, inşallah kırsalda da temizlik yapılırsa bir müddet başımız ağrıyacak ama bu beladan da büyük oranda kurtulacağız inşallah" dedi.

Ekleme Tarihi: 20 Ağu 2016 11:12