Medya Güncelleme Tarihi: 23 Eyl 2016 16:53

Sırrı Sakık'tan sosyal medyayı sallayan Angelina Jolie paylaşımı

Angelina Jolie ile Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk'ün el ele fotoğrafını "Brad ve Angelina evliliğini yıkan kare" notuyla paylaşan Sırrı Sakık, sosyal medyada gündem oldu.

Sırrı Sakık'tan sosyal medyayı sallayan Angelina Jolie paylaşımı
Ağrı Belediye Başkanı DBP'li Sırrı Sakık, Angelina Jolie ile Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk'ün el ele fotoğrafını sosyal medyada paylaşarak "Ah Ahmet abi ah! Brad ve Angelina evliliğini yerle yeksan olmasına sebep bu karedir." diye espri yaptı.

"BRAD, AHMET TÜRK'ÜN KARİZMASINA YENİLDİ"

Boşanma haberleri ile tüm dünyada en çok konuşalan Hollywood yıldızları Angelina Jolie ile Brad Pitt'in bu kararı Türkiye'de de yankı buldu. Ağrı Belediye Başkanı Sırrı Sakık, Angelina Jolie ile Brad Pitt'in boşanma kararlarına esprili bir dille yaklaştı. Twitter hesabından Angelina Jolie ile Ahmet Türk'ün el ele fotoğraflarını yayınlayan Sırrı Sakık, şunları yazdı: "Ah Ahmet abi ah! Brad ve Angelina evliliğini yerle yeksan olmasına sebep bu karedir. Brad Pitt, Ahmet Türk'ün karizmasına yenildi maalesef."

YÜZLERCE KİŞİ PAYLAŞTI

Başkan Sırrı Sakık'ın bu yorumu yüzlerce takipçisi tarafından paylaşılırken, 1500 de beğeni aldı.

2015 YILINDA ZİYARET ETMİŞTİ

Angeline Jolie, 20 Haziran 2015'te 'Dünya Mülteciler Günü' nedeniyle, 2 bin 378 Iraklı Ezidi ile 3 bin 47 Suriyelinin barındığı Mardin'in Midyat ilçesi Akaçakaya Mahallesi'ndeki AFAD Geçici Barınma Merkezinde düzenlenen etkinliğe Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Belediye Başkanı Ahmet Türk ile birlikte katılmıştı.

İşte Sırrı Sakık'ın o paylaşımı;

Ekleme Tarihi: 23 Eyl 2016 16:53