Eğitim Güncelleme Tarihi: 15 Ara 2016 10:06

Trabzon'da okullar tatil mi 15 Aralık hava durumu

TRABZON'da okullar bugün tatil mi 15 Aralık tatil kararı. Trabzon hava durumu fena kar 3 gündür yağıyor. Bugün Trabzon'da 5 ilçedeki tüm okullar ile 4 ilçedeki bazı okullarda eğitim öğretime bugün ara verildi.

Trabzon'da okullar tatil mi 15 Aralık hava durumu

TRABZON'da okullar bugün tatil mi 15 Aralık tatil kararı geldi. Trabzon hava durumu fena kar yağışı aralıklarla devam edecek.Trabzon'da 5 ilçedeki tüm okullar ile 4 ilçedeki bazı okullarda eğitim öğretime bugün ara verildi.

Valilik'ten yapılan yazılı açıklamada, olumsuz hava ve yol şartları nedeniyle bugün, Düzköy, Köprübaşı, Hayrat, Şalpazarı ve Tonya ilçelerinde tüm okullarda eğitime ara verildiği belirtildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Akçaabat ilçesinde Ağaçlı, Aydın, Sebat ilkokul ve ortaokulları ile Meşe, Darıca, Mersin Kaleönü, Hasan Saka ilkokul ve ortaokullarına taşınan öğrenciler, Beşikdüzü ilçesinde Ahmet Gün Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Ortaokuluna yapılan taşıma hariç ilçe merkezine taşınan öğrenciler, Of ilçesinde taşımalı eğitim kapsamında taşıma merkezi okullara taşınan öğrenciler, Vakfıkebir ilçesinde Çavuşlu, Deregözü, Ballı, Fevzi ilkokul ve ortaokulları ile taşıma merkezi okullara taşınan öğrenciler için eğitim öğretime bir gün süre ile ara verilmiştir."

Ekleme Tarihi: 15 Ara 2016 10:06