Yaşam Güncelleme Tarihi: 29 Ara 2016 16:20

Tüm Türkiye kışı, Antalya yazı yaşıyor

Türkiye genelinde yağmur ve kar etkili olurken Antalya’da yazdan kalma günler yaşanıyor

Tüm Türkiye kışı, Antalya yazı yaşıyor

Rüzgarlı havaya aldırış etmeyen yerli ve yabancı turistler, aileleriyle birlikte sahile gelerek güneşin ve deniz manzarasının keyfini çıkardı.

Türkiye’nin birçok bölgesinde soğuk hava kendini kar ve sağanakla gösterirken, Antalya’da vatandaşlar yazdan kalma güneşli günler yaşıyor. Hava sıcaklığının 16 derece olarak ölçüldüğü Antalya’da, hafta içi olmasına rağmen vatandaşlar dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’ne gelerek güneşli hava ve deniz manzarasının keyfini çıkardı.

Bazı vatandaşlar deniz manzarasına karşı piknik yaparken bazıları ise güneşli havada yürümeyi tercih etti. Kimi vatandaşlar da güzel havada selfie çekinmeyi ihmal etmedi. Evcil hayvanlarını da sahile getiren vatandaşlar, akşam saatlerine kadar güneşin tadını çıkardı.

Yeni yılı Antalya’da yaşayan nişanlısıyla birlikte geçirmek için Suudi Arabistan’dan gelen Süleyman Nur, Antalya’da olmalarının kendileri için büyük bir şans olduğunu söyledi. Güzel havayı nişanlısıyla birlikte sahilde geçirmek istediğini söyleyen Merve Girişken ise, "Ben Kastamonu’da okuyordum, sırf buranın iklimi için buraya yatay geçiş yaptım. Antalya’da yaşamak zaten hayalimdi. Burada okuduğum için kendimi şanslı hissediyorum, Antalya benim için başka bir yere sahip" diye konuştu.
 

Ekleme Tarihi: 29 Ara 2016 16:20