Güncel Güncelleme Tarihi: 17 Ara 2016 17:22

TÜSİAD'dan Kayseri patlamasıyla ilgili açıklama

KAYSERİ'de bugün sabah saatlerinde bombalı araçla terör saldırısı düzenlendi. Saldırıda 13 asker şehit olurken TÜSİAD'dan konuyla ilgili açıklama geldi.

TÜSİAD'dan Kayseri patlamasıyla ilgili açıklama

KAYSERİ bombalı araçla saldırı TÜSİAD'dan konuyla ilgili açıklama geldi. TÜSİAD'dan yapılan açıklamada, "Halkımız güçlü bir karşı duruş sergileyecektir" ifadelerine yer verildi. 

Açıklamada, "Terör yine cani bir eylem gerçekleştirdi ve bu sabah Kayseri'den gelen acı haberle bir kez daha derinden sarsıldık. Bu hain ve insanlık dışı terör saldırısını şiddetle kınıyor, şehitlerimizin acılı ailelerine ve tüm Türkiye'ye başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz" denildi. 

"Bu terör saldırıları, ülkede bir korku iklimi yaratarak Türk halkının huzurunu bozmayı hedef almaktadır" şeklinde devam eden yazılı açıklamada, "Terörün amacına ulaşmasını engellemek için, halkımızın, sağduyusunu hedef alan bu saldırılara karşı ortak ve güçlü bir karşı duruş sergileyeceğine olan inancımız tamdır. Teröre karşı toplumumuzun tüm kesimlerinin gösterdiği duyarlılık ve ortak irade, terörle mücadelede Türkiye'nin en büyük varlığı olmaya devam edecektir. Tüm milletimizin başı sağ olsun" ifadeleri yer aldı. 

Ekleme Tarihi: 17 Ara 2016 17:22